PEDAGÓGUSOK FELKÉSZÍTÉSE HÁTRÁNYOS HELYZETŰ GYERMEKEK MENTORÁLÁSÁRA 2.

A TÁMOP-3.1.4.C-14-2015-0564 Egészséges fejlődés a Gamás Iskolában pályázat keretében a Pedagógusok felkészítése hátrányos helyzetű gyermekek mentorálására című előadásra 2015. 09. 29-én került sor a lengyeltóti általános iskolában.

Az előadó Tóth Zsuzsanna színház-pedagógus volt.

A felkészítés alapfeltevése az volt, hogy minden emberben ott a gyermek. A gyerekekkel való foglalkozások kapcsán pedig a legfőbb dolog a tapasztalás.

Ezért Tóth Zsuzsanna az előadás idejében megpróbálta a lehető legtöbb olyan játékos feladatot, gyakorlatot megmutatni a csoportnak, amelyek segítségével megvalósítható hátrányos helyzetű gyermekek mentorálása.

Az előadó könyvek ajánlásával segítette a megjelent pedagógusok munkáját.

GAMÁS-PEDAGÓGUSOK FELKÉSZÍTÉSE2-1 GAMÁS-PEDAGÓGUSOK FELKÉSZÍTÉSE2-2 GAMÁS-PEDAGÓGUSOK FELKÉSZÍTÉSE2-3 GAMÁS-PEDAGÓGUSOK FELKÉSZÍTÉSE2-4