AZ ISKOLA BEMUTATÁSA

Intézményünk kis településen helyezkedik el, a lakosszám 800 körüli. Tanulólétszámunk 76 az októberi statisztika alapján, van 8 SNI-s tanulónk. A HH-s tanulók száma 41, ebből 25 HHH-s. Az SNI-s tanulók közül 6 fő HH-s, ebből 4 HHH-s. 30 BTM-es tanulóval rendelkezünk. Az iskolának  6 nagy tanterme és két kisebb tanterme van, külön informatikai szaktanteremmel, melynek felszereltsége nagyon jó a TIOP-1.1.1 pályázatnak köszönhetően. Az épület kívülről nagyon rossz állapotban van. Belülről több osztályban az aljzat balesetveszélyes, ajtók rosszak.
Az utolsó képen az IKSZ épülete látható. Egy hrsz-en van az iskolával, jó a kapcsolat közöttünk, lehet az infrastruktúrájukra számítani.
A tantestület 12 főből áll, egy fő szabadságon van.  A projektben mindenki részt fog venni.